Conference League

Το λυτρωτικό γκολ του Κουλιεράκη στο 92' για τη μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ και το ξέσπασμα στην Τούμπα!

Με τον Κουλιεράκη να εκμεταλλεύεται την αναμπουμπούλα στην περιοχή της Άιντραχτ Φρανκφούρτης, ο ΠΑΟΚ βρήκε «χρυσό» γκολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων για το 2-1!

Λυτρωτής ο Κωνσταντίνος Κουλιεράκης για τον ΠΑΟΚ!

Με το παιχνίδι στην κόψη του «ξυραφιού», ο «δικέφαλος του Βορρά» βρήκε το «χρυσό» γκολ, που έψαχνε, στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, παίρνοντας μια τεράστια εντός έδρας νίκη με σκορ 2-1 επί της Άιντραχτ Φρανκφούρτης στην Τούμπα!

Συγκεκριμένα, στο 92', ο Ντεσπόντοφ εκτέλεσε φάουλ από καλό σημείο, η μπάλα δεν απομακρύνθηκε από τους Γερμανούς, με τον Κουλιεράκη να εκμεταλλεύεται την αναμπουμπούλα και με κοντινό πλασέ έγραψε το τελικό σκορ!